![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310494489_539831484619525_2714285729186701839_n.jpg)
14 жовтня для українців є особливою датою, яка знаменує цілу історію вшанування героїв української землі та Пресвятої Богородиці, яка є для нас покровителькою. В цей день ми свядкуємо День захисників і захисниць України, День святої Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва, 80-рр створення Української повстанської армії (УПА).
У 2022 році це свято набуло особливого значення. Вісім місяців український народ бореться з навалою рашистів. Мільйони людей стали захисниками рідної землі. Тисячі героїв віддали найцінніше, що у них було – своє життя. Ми боремося і обов’язково поборемо! Колектив ліцею з особливою вдячністю вітає наших воїнів, захисників і захисниць! Здоров’я Вам і Перемоги! Нехай Пресвята Богородиця покриває своїм омофором, береже і захищає!
З нагоди свята наш колектив зробив солодкі подарунки, які передав через волонтерів.
Ми пишаємося Вами, віримо у Вас і чекаємо на Вас із Перемогою!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311584289_539832184619455_5595189223949366070_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311326589_539832301286110_2253077272154429482_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311339713_539831977952809_2125482781537929325_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311407660_539832487952758_5264010817154188759_n.jpg)