В рамках обласної молодіжної акції «Скажи –«Ні!» булінгу», 16 листопада в ДНЗ «Браілівський професійний ліцей» було проведено заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» практичним психологом Булах А.С. з учнями 1 курсу.
В ході профілактичного заходу здобувачів освіти було ознайомлено з поняттям булінгу, його видами та структурою , були розглянуті ситуації , які можуть трапитись в житті кожної людини . Учні шукали щляхи виходу зі складних ситуацій та вчились вмінню протидіяти соціальному тиску . Діти успішно засвоїли правила відповідальної та безпечної поведінки в учнівському середовищі. Проведене заняття сприяло вихованню в учнів почуття власної гідності та емпатії до особи , яка зазнала насильства.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-a88d8d8821059fc79c6404357cd3496a-V-edited.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-28891e11cc8943187f71496f48c7b298-V-edited.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/телефони-довіри.png)