![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/вільні-творити-майбутнє.jpeg)
З нагоди свята Дня гідності і свободи у державному навчальному закладі “Браїлівський професійний ліцей” класними керівниками було проведено онлайн-урок для здобувачів освіти навчальних груп година памяті на тему “Україна – територія гідності і свободи” з використанням матеріалів національного меморіального комплексу героїв небесної сотні-музею революції гідності https://maidanmuseum.org/uk/node/1727 та виставку-презентацію “Тернистий шлях до незалежності” підготовлену бібліотекарем ліцею Колос Л.А.
Події, до яких приурочено День Гідності та Свободи, є одними з ключових моментів українського державотворення, знаковими точками консолідації народу та уособленням глибинних трансформацій суспільної свідомості.
Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо миру та злагоди всім українцям, гарної долі, сімейного щастя!
Україна – територія гідності і свободи. Це доведено подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб! А наша сильна і демократична Україна буде берегти і захищати нас.
З Днем гідності та свободи!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0001.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0002.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0003.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0004.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0005.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0006.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0007.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0008.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0009.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0010.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0011.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0012.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0013.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фотоальбом_page-0014.jpg)