![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG-5a7bda5032909914f724ba97c3b4dc09-V.jpg)
24 серпня українське суспільство урочисто відзначає 30-річницю незалежності нашої держави!
Ця історична подія започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила прагнення до національного відродження, духовної свободи, цивілізованого розвитку та добробуту. Громадяни і влада отримали нагоду втілити в реальність прагнення і боротьбу багатьох поколінь.
ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей” щиро вітає усіх зі святом! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!
Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!