7 травня, напередодні Дня пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями та Дня перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́ в державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей», майстринями виробничого навчання були виготовлені смаколики (пиріжки та рогалики), для привітання ветеранів, що проживають у смт. Браїлів та с. Сьомаки.
Здобувачі освіти групи №13 Тарковський Юрій та групи №4 Василик Аліна з задоволеням привітали та подякували нашим ветеранам.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/InShot_20210510_151220403.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/InShot_20210510_151452815.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/InShot_20210510_151949944.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/InShot_20210510_151625341.jpg)