5 січня 2021 року в державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей» проведено педагогічні читання на тему «Організація освітнього процесу в державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей» із застосуванням технологій дистанційного навчання»
Захід проходив в оновленій електромонтажній лабораторії, в якій розміщено обладнання (мультимедійний проектор, ноутбук та мобільний екран), придбане за кошти отриманого гранду обласної ради.
В.о. директора Лисак А.Р. у своїй промові, акцентував увагу на використанні сучасних технологій у освітній діяльності, необхідності мобільності сучасного вчителя та швидкої адаптації до модернізації навчання в умовах пандемії.
Метою педагогічних читань є:
удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, обмін досвідом щодо оновлення інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти.
Методист Кучерук А.Л. розповіла про організацію освітнього процесу в державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей» із застосуванням технологій дистанційного навчання.
Викладач спецдисциплін Ярошевич З.М. доповіла про форми і методи дистанційного навчання.
Викладач Бомк М.А. поділилась досвідом про проведення уроків Історії України у дистанційному форматі.
Викладач Кубицька О.В. акцентувала увагу на основних моментах організації дистанційного навчання на уроках зарубіжної літератури.
Викладач спецдисциплін та майстер в/н Конокотін О.В. показав приклад проведення уроку спеціальні технології у дистанційному форматі.
Викладач Похолюк І.Л. розповіла про впровадження елементів дистанційного навчання на уроках галузевої економіки.
Викладач спецдисциплін Ковтун Л.А. виокремила основні технології розробки електронного контенту для його використання в системі дистанційного навчання у професійній підготовці здобувачів освіти.
Викладач Сваричевська Т.В. поділилась досвідом організації та проведення тижня гуманітарного циклу до Дня української писемності та мови у змішаному форматі проведення.
Практичний психолог Булах А.С. доповіла про організацію діяльності практичного психолога в період дистанційного навчання.
Соціальний педагог Кучер Ю.В. акцентувала увагу на роль соціального педагога під час дистанційного навчання.
Захід було проведено з дотриманням карантинних вимог.
Дякуємо усім за активну співпрацю!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/135776658_191059159428160_1521144309951558477_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/135599930_450051766012635_2081556187524928041_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/135716809_213623143813707_4526922595290039930_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136172267_226087272359463_3262053393715929801_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/135776658_152942593270823_1713889770954735278_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136384153_884554939021353_2327551663387376233_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136434064_1925268867614044_3814223508585701774_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136174580_2813333625655841_3464797466875139047_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136164198_787005428694152_1873271051975951693_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136426225_2833676170177119_7486421200364507030_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136334407_2748330715430145_4162663844781043304_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136122679_234432824748420_4751842630700972430_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/136106665_401973404444462_7484613552615975083_n.jpg)