В державному навчальному закладі «Браїлівський професійний ліцей» 23 грудня 2020 року було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар-елетромонтажник». За звання найкращого професіонала своєї справи змагалися електромонтажники групи №3. Їхнім завданням було продемонструвати свої практичні навички по монтажу схеми освітлення кімнати з використанням двох полюсного вимикача та монтажу схеми управління електричним двигуном за допомогою простого магнітного пускача.
Найкраще та найшвидше із поставленими завданнями справився здобувач освіти Заплатинський А.А.
2 місце – Гоменюк Б.А.
3 місце – Горбатюк О.В.
Всі учасники конкурсу отримали практичний досвід, гарні враження та нагороди.
Бажаємо учасникам яскравих перемог!
Змагання організував і провів майстер виробничого навчання Гаврилюк В.В.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/InShot_20201228_105044258.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/InShot_20201228_105215382.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/InShot_20201228_105520058.jpg)