7 грудня відзначають День української хустки.
День української хустки почали відзначати у 2019 році, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.
Викладач української мови та літератури Сваричевська Тамара В’ячеславівна та дівчата-ліцеїстки , україночки, приєднуються до нинішнього флешмобу та бажають, щоб в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_163136753.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_163314197.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_163456422.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_163813766.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_163940985.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_164155718.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_164232186.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/InShot_20201207_164254088.jpg)