Медична служба ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей” ще раз нагадує учнівському та педагогічному колективу, що життя і здоров’я – найголовніші цінності. Сповільнити поширення коронавірусу ми можемо лише РАЗОМ.
Саме тому весь світ дотримується таких правил і рекомендуємо :
▪залишатися вдома;
▪регулярно мити руки з милом;
▪уникайти контактів;
▪працювати та навчатися дистанційно;
▪надівати захисну маску, якщо виходите на вулицю;
▪тримати дистанцію;▪допомагати тим, хто цього особливо потребує.
Щоб маска захищала, а не шкодила, треба правильно нею користуватися. Змінюйте її кожні 2-4 години, не торкайтеся її зовнішнього боку, утилізуйте та в жодному разі не використовуйте повторно!
Будьте здорові! Бережіть себе!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1586631547412.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/viber-age.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/vir-image.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/viber-ge.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/viber-image.jpg)