Напередодні новорічних та різдвяних свят, відповідно до листа Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА «Про участь у гуманітарній допомозі», на підтримку військовослужбовців військових частин Вінниччини, які беруть участь у ООС, колектив учнів та працівників ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» активно долучився до акції по збору гуманітарної допомоги. В результаті було зібрано продукти харчування, які були успішно доставлені 11 грудня до автобази Вінницької обласної Ради.
Дякуємо всім, хто береже мирне небо!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191212_153305.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191212_152412.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191212_153430.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-31b799022438ce34ec4a0aef3f6c1230-V.jpg)