Державний навчальний заклад “Браїлівський професійний ліцей” має славну історію, заснований у 1933 р. Серед випускників є багато людей, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої країни.
Вчорашні випускники шкіл , які обрали для навчання саме ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей”, взяли участь у традиційному святі першокурсника. Молоді хлопці і дівчата поповнили велику сім’ю нашого ліцею.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/111-1.jpg)
З привітаннями першокурсників виступив в.о.директора ліцею Сопун А.А. та сказав: “На вас чекає напружена і важка праця з оволодіння новими професійними знаннями і вміннями. Але, водночас, вас чекає захопливе і цікаве студентське життя. Тому що ліцей надає шанс кожному з вас відбутися в різних сферах людської діяльності залежно від ваших уподобань… Я бажаю вам скористатися цим шансом. Щоб ви стали особистостями з великої літери. Щасти вам на цьому шляху”
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1111122.jpg)
Особливо урочистим і хвилюючим моментом було проголошення клятви першокурсника.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/111112.jpg)
Продовженням свята був урочистий концерт, підготовлений учнями груп. Після урочистої частину були проведені спортивні змагання між учнями груп.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC00951.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC00970.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/14.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/140-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1122-2.jpg)