Козаччина – героїчна сторінка в історії українського народу. Козаки завжди були захисниками рідної землі. В ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей” шанують і бережуть традиції козаків. Щорічно проводиться свято “Козацькому роду – нема переводу!”.
Спритність, майстерність, знання історії України показали козаки коша імені Івана Богуна та коша імені Данила Нечая.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/PA310404.jpg)
На святі був присутній випускник ліцею воїн- атовець Олександр Танасійчук.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/PA310372.jpg)
В.о.директора ліцею Сопун А.А. щиро подякував гостю за те, що не забуває навчальний заклад і сьогодні гідно несе службу на кордоні, оберігаючи спокій українського народу.
Учасниками святкового дійства були учні першого курсу і третьокурсники. Хлопці показали себе дружньою командою. Отамани Михайлов Владислав та Очеретний Максим зуміли об’єднати колектив і тому одна команда вийшла в перед лише на 1 бал. Це команда “Богунівці”. А взагалі перемогла дружба.
Призами для учасників гри були солодощі. Торти приготували дівчата з групи № 4 професія «Кухар-кондитер».
Ведучими заходу були учениці 3 курсу: Пастухова Анна, Пастухова Каріна, Котюк Дарина.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_154150.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/PA310378.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/PA310383.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_154208111111111111.jpg)