Учні та викладачі ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» прийняли участь у святкуванні 79 річниці з дня народження поета- земляка, людини героїчної долі, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Республіканської молодіжної премії ім. Миколи Островського, літературної премії ім. Володимира Булаєнка, міжнародної премії Фундації родини Антоновичів – Володимира Омельяновича Забаштанського.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-43ab579d14d7c78e1fa38e3c25150bad-V.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191022_130226.jpg)
Продовженням святкувань було проведення у ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» літературного вечора «Я живу, і борюсь, і творю для людей».
Активними учасниками були учні всіх груп ліцею. Щиро прозвучати вірші поета у виконанні учнів : «Руки» Залевська Діана (4 група) , «Тремтіння» Бомк Вероніка (7 група), «6-та симфонія Чайковського» Настенко Анастасія(4 група).
Із зверненням митця до своїх односельців виступив Очеретний Максим (9 група).
Пронизливо звучала пісня про Україну у виконанні Мовчан Тетяни (14 група). Святкову атмосферу вечора підтримували ведучі Пастухова Анна та Котюк Дар’я (14 група).
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-a6a70d997e92a857050cef9dc2bcb2ea-V.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191022_130037.jpg)