9 група

РОЗКЛАД УРОКІВ 11.01.2021 – 15.01.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.01.2021 – 22.01.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 25.01.2021 – 29.01.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.02.2021 – 05.02.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.02.2021 – 12.02.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.02.2021 – 19.02.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.02.2021 – 26.02.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.03.2021 – 05.03.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А. 
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.03.2021 – 12.03.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.техн./Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
Середа
1Вироб.навч./Зах.УкраїниРак О.М.
2Вироб.навч./Укр.літератураКучерук  А.Л.
3Вироб.навч./ХіміяСуханова К.В.
4Вироб.навч./Укр.моваСваричевська Т.В.
5Вироб.навч./МатематикаБогатченко С.М.
6Вироб.навч./Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.техн./Історія Укр.Бомк М.А. 
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.03.2021 – 19.03.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3Фізкульт./Іноземна моваКучерук А.Л.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист України/ФізикаПохолюк І.Л.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.техн./Українська літ.Кучерук  А.Л.
Середа
1Вироб.навч./Заруб.літ.Кубицька О.В.
2Вироб.навч./Укр.літератураКучерук  А.Л.
3Вироб.навч./ХіміяСуханова К.В.
4Вироб.навч./Укр.моваСваричевська Т.В.
5Вироб.навч./МатематикаБогатченко С.М.
6Вироб.навч./Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4Фізкультура/Укр.моваСваричевська Т.В.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.техн./Історія Укр.Бомк М.А. 
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.техн./Українська літ.Кучерук  А.Л.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.03.2021 – 26.03.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3Фізкульт./Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7Математика/Спец.технологіяКолос О.А.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2Математика/Спец.технологіяКолос О.А.
3Математика/ФізкультураРак О.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 29.03.2021 – 02.04.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураКубицька О.В.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесв.історія/Укр.літератураКучерук  А.Л.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громад.освіта/Зах.УкраїниРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громад.освіта/Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 05.04.2021 – 09.04.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесв.історія/Укр.літератураКучерук  А.Л.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громад.освіта/Зах.УкраїниРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громад.освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.04.2021 – 16.04.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесв.історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громад.освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4ФізкультураРак О.М.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громад.освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 19.04.2021 – 23.04.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Українська літератураКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Всесв.історіяУкста В.Ю.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Громад.освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Українська літератураКучерук  А.Л.
7Українська літератураКучерук  А.Л.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4Фізкульт./БіологіяСкульський О.В.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громад.освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2МатематикаБогатченко С.М.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 26.04.2021 – 30.04.2021

Понеділок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А. 
3ФізкультураРак О.М.
4Укр.літ./Спец.технологіяКолос О.А.
5Матем./ФізкультураРак О.М.
6Всесв.історіяУкста В.Ю.
7Зар.літ./Спец.технологіяКолос О.А.
Громад.освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А. 
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Математ./Спец.технологіяКолос О.А.
5Захист УкраїниРак О.М.
6Укр.літ./Зах.УкраїниРак О.М.
7Укр. літ./ФізкультураРак О.М.
8Спец.технологіяКолос О.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зар.літ./Спец.технологіяКолос О.А.
8ХіміяСуханова К.В.
Четвер
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська літ.Кучерук  А.Л.
4Фізкульт./БіологіяСкульський О.В.
5Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Спец.технологіяКолос О.А.
7МатематикаБогатченко С.М.
8Громад.освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Спец.технологіяКолос О.А.
2Матем./Всесв.історіяУкста В.Ю.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Українська літ.Кучерук  А.Л.
6БіологіяСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 03.05.2021 – 07.05.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКолос О.А.
2Спец.технологіяКолос О.А.
3МатематикаБогатченко С.М.
4МатематикаБогатченко С.М.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураРак О.М.
7БіологіяСкульський О.В.
Громад.освітаУкста В.Ю.
Вівторок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4МатематикаБогатченко С.М.
5БіологіяСкульський О.В.
6Історія УкраїниБомк М.А.
7Історія УкраїниБомк М.А.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зах.УкраїниРак О.М.
8Зах.УкраїниРак О.М.
Четвер
1Українська літ.Кучерук  А.Л.
2Всесвітня історіяУкста В.Ю.
3ХіміяСуханова К.В.
4МатематикаБогатченко С.М.
5МатематикаБогатченко С.М.
6ФізкультураРак О.М.
7Спец.технологіяКолос О.А.
П’ятниця
1Українська літ.Кучерук  А.Л.
2Іноземна моваКучерук  А.Л.
3МатематикаБогатченко С.М.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Всесвітня історіяУкста В.Ю.
6Всесвітня історіяУкста В.Ю.