3 група

Професія “Слюсар-електромонтажник; Водій автотранспортних

засобів”

РОЗКЛАД УРОКІВ

6.04.2020 – 10.04.2020

 Понеділок
1Спец технологія
2Спец технологія
3Електротехніка
4Читання креслень
5Електротехніка
6Інформаційні технології
7Електроматеріалознавство
8Електроматеріалознавство
 Вівторок
1Електротехніка
2Українознавство
3Фізкультура
4Українознавство
5Спец технологія
6Спец технологія
7Читання креслень
 Середа
1 Виробниче навчання
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7Електротехніка
8Охорона праці
 Четвер
1Українознавство
2Фізкультура
3Українознавство
4Електроматеріалознавство
5Спец технологія
6Спец технологія
7Електроматеріалознавство
8Українознавство
 П’ятниця
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчання
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання

Розклад уроків 13.04.2020-17.04.2020

 Понеділок 
1Спец технологіяЧерній П.І.
2Спец технологіяЧерній П.І.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4Читання кресленьМірошниченко В.Г.
5ЕлектротехнікаЧерній П.І.
6УкраїнознавствоБомк М.А.
7ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
 Вівторок 
1ЕлектротехнікаЧерній П.І.
2УкраїнознавствоБомк М.А.
3ФізкультураРозпутний В.Г.
4УкраїнознавствоБомк М.А.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
 Середа 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8Охорона праціСкульський О.В.
 Четвер 
1УкраїнознавствоБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г.
3УкраїнознавствоБомк М.А.
4ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7ЕлектроматеріалМірошниченко В.Г.
8УкраїнознавствоБомк М.А.
 П’ятниця 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

Розклад уроків 21.04 -24.04.2020

3 група
 Вівторок 
1ЕлектротехнікаЧерній П.І.
2УкраїнознавствоБомк М.А.
3ФізкультураРозпутний В.Г.
4УкраїнознавствоБомк М.А.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
 Середа 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8Охорона праціСкульський О.В.
 Четвер 
1УкраїнознавствоБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г.
3УкраїнознавствоБомк М.А.
4ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7ЕлектроматеріалМірошниченко В.Г.
8УкраїнознавствоБомк М.А.
 П’ятниця 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

 Понеділок 
1Спец технологіяЧерній П.І.
2Спец технологіяЧерній П.І.
3Читання кресленьМірошниченко В.Г.
4Читання кресленьМірошниченко В.Г.
5ФізкультураРозпутний В.Г.
6УкраїнознавствоБомк М.А.
7Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
 Вівторок 
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
3ФізкультураРозпутний В.Г.
4Українознавство.Бомк М.А.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
 Середа 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
8Охорона праціСкульський О.В.
 Четвер 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

 Понеділок 
1Спец технологіяЧерній П.І.
2Спец технологіяЧерній П.І.
3Читання кресленьМірошниченко В.Г.
4Читання кресленьМірошниченко В.Г.
5ФізкультураРозпутний В.Г.
6Українознавство.Бомк М.А.
7Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
 Вівторок 
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
3ФізкультураРозпутний В.Г.
4Українознавство.Бомк М.А.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
 Середа 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
8Охорона праціСкульський О.В.
 Четвер 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
 П’ятниця 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД ГРУПИ з 12.05-15.05.2020

 Вівторок 
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
3ФізкультураРозпутний В.Г.
4Українознавство.Бомк М.А.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
 Середа 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Читання кресленьМірошниченко В.Г.
8Охорона праціСкульський О.В.
 Четвер 
1 Виробниче навчання 
2 Виробниче навчання 
3 Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
4 Виробниче навчання 
5 Виробниче навчання 
6 Виробниче навчання 
7Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
 П’ятниця 
1Виробниче навч-Електромат. 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчанняГаврилюк В.В.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання