15 група

Професія “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Водій автотранспортних засобів, категорія “С”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020-10.04.2020

Понеділок
1ФізикаЧерній О.С.
2Безпека рухуБазилюк М.Й.
3Спец.технологіяБазилюк М.Й.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Історія УкраїниУкста В.Ю.
7Українська літератураСваричевська Т.В.
8Будова автомобіляСваричевський О.В.
Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Основи галуз.економ.Похолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3УкраїнознавствоБомк М.А.
4Біологія Скульський О.В.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7ПДРБазилюк М.Й.
8Професійна етика Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Історія УкраїниУкста В.Ю.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6УкраїнознавствоБомк М.А.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ПДРБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6АстрономіяЧерній О.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020-17.04.2020

Понеділок
1ФізикаЧерній О.С.
2Безпека рухуБазилюк М.Й.
3Спец.технологіяБазилюк М.Й.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Історія УкраїниУкста В.Ю.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
8Будова автомобіляСваричевський О.В.
Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Основи галуз.економ.Похолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3УкраїнознавствоБомк М.А.
4Біологія Скульський О.В.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7ПДРБазилюк М.Й.
8Професійна етика Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Історія УкраїниУкста В.Ю.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6УкраїнознавствоБомк М.А.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ПДРБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6АстрономіяЧерній О.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04 – 24.04.2020

Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Основи галуз.економ. –математикаПохолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3УкраїнознавствоБомк М.А.
4Біологія Скульський О.В.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7ПДРБазилюк М.Й.
8Професійна етика Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Історія УкраїниУкста В.Ю.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6УкраїнознавствоБомк М.А.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ПДРБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6АстрономіяЧерній О.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04.- 30.04.2020

Понеділок
1Іноземна моваКучерук А.Л.
2Спец.технологіяБазилюк М.Й.
3Спец.технологіяБазилюк М.Й.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Проф.етикаБазилюк М.Й.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7МатематикаПохолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ПДРБазилюк М.Й.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
8Спец.технологія Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Спец.технологіяБазилюк М.Й.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

Понеділок
1Іноземна моваКучерук А.Л.
2Спец.технологіяБазилюк М.Й.
3Спец.технологіяБазилюк М.Й.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Проф.етика- ПДРБазилюк М.Й.
6Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7МатематикаПохолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ПДРБазилюк М.Й.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
8Спец.технологія Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Спец.технологіяБазилюк М.Й.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
П’ятниця
1СпецтехнологіяБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.05-15.05.2020

Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7МатематикаПохолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ПДРБазилюк М.Й.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
8Спец.технологія Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Спец.технологіяБазилюк М.Й.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
П’ятниця
1СПЕц.технологіяБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.05 – 22.05.2020

Понеділок
1Іноземна моваКучерук А.Л.
2Спец.технологіяБазилюк М.Й.
3Спец.технологіяБазилюк М.Й.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Проф.етикаБазилюк М.Й.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Вівторок
1Виробниче навчанняЛуньов О.П.
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7МатематикаПохолюк І.Л.
Середа 
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПМДКлепач А.А.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ПДРБазилюк М.Й.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаПохолюк І.Л.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
8Спец.технологія Базилюк М.Й.
Четвер
1Спец.технологіяБазилюк М.Й.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізкультураСуханов В.С.
4ФізкультураСуханов В.С.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Спец.технологіяБазилюк М.Й.
7Спец.технологіяБазилюк М.Й.
П’ятниця
1СПЕц.технологіяБазилюк М.Й.
2ПДРБазилюк М.Й.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Спец.технологіяБазилюк М.Й.
5Українська літератураСваричевська Т.В.
6ФізкультураСУханов В.С.