13 група

Професія “Слюсар-електромонтажник; Водій автотранспорних засобів, категорія “С”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020 – 10.04.2020

Понеділок 
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
3Фізкультура Суханов В.С.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7БіологіяСкульський О.В.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7Електрообладнання 
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКонокотін О.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020 – 17.04.2020

Понеділок 
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
3Фізкультура Суханов В.С.
4ТЕМРЧерній П.І.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7БіологіяСкульський О.В.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7Електрообладнання 
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКонокотін О.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКонокотін О.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД ГРУПИ № 13 21.04-24.04.2020

Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7Електрообладнання 
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКонокотін О.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМР – ХіміяЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

Понеділок 
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
3Фізкультура Суханов В.С.
4ТЕМРЧерній П.І.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7БіологіяСкульський О.В.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 04.05 – 08.05.2020

Понеділок 
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
3Фізкультура Суханов В.С.
4ТЕМРЧерній П.І.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7БіологіяСкульський О.В.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.05 – 15.05.2020

Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.05 – 22.05.2020

Понеділок 
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
3Фізкультура Суханов В.С.
4ТЕМРЧерній П.І.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7БіологіяСкульський О.В.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
Вівторок
1ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
2Читання кресленьМірошниченкоВ.Г.
3ЕлектротехнікаЧерній П.І.
4ЕлектротехнікаЧерній П.І.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектрообладнанняКолос.О.А.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ТЕМРЧерній П.І.
Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Осн.правових знаньБомк М.А.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ТЕМРЧерній П.І.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкультура Суханов В.С.
7ЕлектротехнікаЧерній П.І.
8ЕлектротехнікаЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняРозпутний В.Г.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання