10 група

Професія “Слюсар-електромонтажник; Водій автотранспортних засобів, категорія “С”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020-10.04.2020

Понеділок
1ПМДКлепач А.А.
2ФізикаЧерній О.С.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5УкраїнознавствоБомк М.А.
6БіологіяСуханова К.В.
7Будова автомобіляСваричевський О.В.
8Українська літератураСваричевська Т.В.
Вівторок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7ФізикаЧерній О.С.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
8Всесвітня історія Укста В.Ю.
Четвер
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6БіологіяСуханова К.В.
7Художня культураКубицька О.В..
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6ГеографіяУкста В.Ю.

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020 – 17.04.2020

Понеділок
1ПМДКлепач А.А.
2ФізикаЧерній О.С.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5УкраїнознавствоБомк М.А.
6БіологіяСуханова К.В.
7Будова автомобіляСваричевський О.В.
8Українська літер.Сваричевська Т.В.
Вівторок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7ФізикаЧерній О.С.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
8Всесвітня історія Укста В.Ю.
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6БіологіяСуханова К.В.
7Художня культураКубицька О.В..
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6ГеографіяУкста В.Ю.

РОЗКЛАД УРОКІВ З 21.04 – 24.04.2020

Вівторок
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7ФізикаЧерній О.С.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
8Всесвітня історія Укста В.Ю.
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6БіологіяСуханова К.В.
7Художня культураКубицька О.В..
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6ГеографіяУкста В.Ю.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

Понеділок
1ПМДКлепач А.А.
2ФізикаЧерній О.С.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5УкраїнознавствоБомк М.А.
6БіологіяСуханова К.В.
7Будова автомобіляСваричевський О.В.
   
Вівторок
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТехнологіїПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7Фізична культураРозпутний В.Г.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
  
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізикаЧерній О.С.
5Художня культураКубицька О.В..
6БіологіяСуханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

Понеділок
1ПМДКлепач А.А.
2ФізикаЧерній О.С.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5УкраїнознавствоБомк М.А.
6БіологіяСуханова К.В.
7Будова автомобіляСваричевський О.В.
Вівторок
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТехнологіїПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7Фізична культураРозпутний В.Г.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізикаЧерній О.С.
5Художня культураКубицька О.В..
6БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.

РОЗКЛАД УРОКІВ з 12.05 – 15.05.2020

Вівторок
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТехнологіїПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7Фізична культураРозпутний В.Г.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізикаЧерній О.С.
5Художня культураКубицька О.В..
6БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.05 – 22.05.2020

Понеділок
1ПМДКлепач А.А.
2ФізикаЧерній О.С.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5УкраїнознавствоБомк М.А.
6БіологіяСуханова К.В.
7Будова автомобіляСваричевський О.В.
Вівторок
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТехнологіїПохолюк І.Л.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6Охорона праціПохолюк І.Л.
7Фізична культураРозпутний В.Г.
Середа
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ПравознавствоБомк М.А.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ПДРБазилюк М.Й.
6Іноземна мова Кучерук А.Л.
7ТехнологіїПохолюк І.Л.
Четвер
1Українська літер.Сваричевська Т.В.
2ПДРБазилюк М.Й.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізикаЧерній О.С.
5Художня культураКубицька О.В..
6БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ФізкультураРозпутний В.Г..
3БіологіяСуханова К.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.